• Обновено
Колекцијата Онеција три Лесни приврзоци

Колекцијата Онеција три Лесни приврзоци

DEN 2640.00
Тековен
Во продавницата

Колекцијата Онеција Од Јосемит Домашниот Декор претставува елегантен приврзок со 3 светла боја во хромирана завршница со сива нијанса. Хромираниот хардвер е изложен на врвот и на дното, давајќи го овој стил и длабочина на тела. Овој лустер бара (3) светилки со блескаво средна основа со препорачан максимум 60 вати. Светилките не се вклучени, но можат да се купат одделно. Ограничена 1-годишна гаранција е вклучена во времето на купување само на делови. Колекцијата Онеција Три Лесни приврзоци.

Останатите карактеристики

Слични понуди