• Обновено
Медот Може Да Направи Пречка За Перење, Сиво

Медот Може Да Направи Пречка За Перење, Сиво

DEN 239.84
Тековен
Во продавницата

Оваа пречка за перење ранец ќе ве држи без раце од студентскиот дом до просторијата за перење или пералната. Дополнителното складирање за вашите чаршафи за детергент и фен помага алиштата да бидат организирани и издржливи ремените ја прават прошетката до и од ветре. Вклучува две армирани ремени за лесен транспорт на валкана облека. Преден џеб за складирање додатоци за перење. Паѓа за лесно складирање кога не се користи. Димензии : 13 "Л х 14" В х 28 " Х. Бтс-08519.

Останатите карактеристики

Слични понуди