• Обновено
Опсесија На Келвин Клајн Спреј За Тоалетна Вода, Келн За Мажи, Оз

Опсесија На Келвин Клајн Спреј За Тоалетна Вода, Келн За Мажи, Оз

DEN 3.33
Тековен
Во продавницата

Опсесијата За Мажи е чист мирис кој ги стимулира сетилата со експлозија на овошје. Машкиот мирис е нагласен со цитрусни ноти на бергамот вар грејпфрут цимет и мандарински портокали и шумски основни мириси на килибар сандалово дрво мошус ванила и пачули. Келвин Клајн има и релаксирачки мириси на морско оревче коријандер и црвени бобинки додека останува светло над темните мириси на дното. Опсесија На Келвин Клајн Спреј За Тоалетна Вода, Келн За Мажи, Мирис На Безвременска "Опсесија" Од 4 Мл врти глави веќе 30 години. Свежите, цветни ноти на лаванда се мешаат со слатка, сочна мандарина и завршуваат со топли каранфилчиња, зачинето морско оревче и килибар. Освежувачкиот, ориентален и дрвенест мирис остава да се чувствувате кул и самоуверено. Идеален за различни прилики, вклучувајќи романтична ноќ во или датум ноќ надвор.

Останатите карактеристики

Слични понуди