• Обновено
72 30 Биро со 48 24 Враќање И Мобилни Постаменти, Кенсингтон Јавор Ламинат Црна Завршница

72 30 Биро со 48 24 Враќање И Мобилни Постаменти, Кенсингтон Јавор Ламинат Црна Завршница

DEN 1.67
Тековен
Во продавницата

Надградете ја вашата канцеларија со биро за форма "Л". Чистиот дизајн на марвел Аире 72" широко биро со 48" кабинетот за враќање и мобилни датотеки ќе ја рационализира вашата организација и ќе го поедностави вашиот работен простор. Идеален како биро за пишување, компјутерско биро или повеќенаменска маса, минималистичкиот дизајн овозможува целосна разноврсност. Двата постаменти за мобилни датотеки погодно се вклопуваат под која било работна површина што ги држи при рака важните документи и материјали и вашата канцеларија ненатрупана. Бирото Марвел Аир се одликува со дизајн на отворени нозе во комбинација со атрактивен ламинат отпорен на гребење и дамки. Ова биро е изградено да трае-нозете се направени со челик за супериорна јачина, а горниот дел е ламинат со висок притисок од комерцијален степен. Гордо Содржи рециклиран челик. Висок притисок, комерцијален ламинатен врв;Врвовите се дебели 1 3/16;горниот Дел од Масата е 72 "W x 30" D; мерките За Враќање 48 "x 24"; работната површина на Бирото е висока 29"; Ногарките На Цевките се 16 ga челик. Тие се 2,5"W x 1"D.;Нозете имаат прилагодливи лизгалки на ниво на биро;завршувањето на Ногата е текстура во прав боја на палто; една од најтрајните висококвалитетни завршетоци.

Останатите карактеристики

Слични понуди