• Обновено
Шкотски Изрази Магична Лента, 3 4 300

Шкотски Изрази Магична Лента, 3 4 300

DEN 2.00
Тековен
Во продавницата

Украсете ги и персонализирајте ги вашите проекти со оваа елегантна мат финиш лента. Можете да пишувате на неа со пенкало, молив или маркер. Оваа лента се одликува со уникатно лепило кое безбедно ја држи хартијата.Солзи лесно и се држи до многу површини Скоч Изрази Магична Лента, 3/4 "х 300", Џозефин Кимберлинг Асст. тропски Бран 3 ПК : Лента со шарени дизајни. Одлично за украсување и занаети. Достапно во широк спектар на бои и дезени. Материјал : акрилик.

Останатите карактеристики

Слични понуди