• Обновено
Перко 1636dp0chr Stealth-Серија ХОРИЗОНТАЛНА МОНТАЖА LED ПРЕКЛОПЕТЕ Ја Белата Сѐ-Околу Светлината-14.25

Перко 1636dp0chr Stealth-Серија ХОРИЗОНТАЛНА МОНТАЖА LED ПРЕКЛОПЕТЕ Ја Белата Сѐ-Околу Светлината-14.25

DEN 1.00
Тековен
Во продавницата

СЕРИЈАТА ПЕРКО 1636dp0chr STEALTH LED Преклопете Сеопфатна Светлина е наменета за употреба на шофершајбни, т-врвови, шини, лакови и тврди врвови и е сертифицирана за употреба на садови управувани од моќност под 20 метри (65,6') во должина. Светлината се монтира хоризонтално и се карактеризира со преклопување надолу, прилагодлива аголна основа. Намален дизајн на отсјај. Црн полимерен врв со јасна флејта леќа и црна полимерна основа. Вкупна Висина : 14-1/4"; Вертикална Висина : 13-3/8". Основни Димензии : 2-1/4 "х 5/8". Дијаметар На Пол : 3/4".

Останатите карактеристики

Слични понуди