• Обновено
Унибал Ер Порозна Точка Пенкала, Парична Казна Точка, Сино Мастило, Грофот

Унибал Ер Порозна Точка Пенкала, Парична Казна Точка, Сино Мастило, Грофот

DEN 163.52
Тековен
Во продавницата

Пенкалото унибал ЕР РОЛЕРБОЛ ќе ви помогне да истражите прилагодено искуство за пишување. Дизајниран со порозна точка за богати линии со различна ширина утврдени со вашиот стисок и притисок и завршен со издржлив пластичен клип, ова пенкало со ролери ќе настапува со години. ВОЗДУШНОТО Пенкало унибал има уни Супер Мастило кое нуди бледнее, измама и заштита од вода за вашите проекти за пишување. Без разлика дали ги користите овие фини пенкала како канцелариски пенкала или пенкала за да ги чувате низ куќата, прифатете ја вашата креативност и уживајте во свилено-мазното лизгање без дамки од секое пенкало за кој било проект за пишување, вклучувајќи дневник, документирање, пишување есеи, правење белешки и водење евиденција. Парична казна точка ролери пенкало за уредни и долготрајни пишување. Вклучува дванаесет пенкала со сино мастило. уни Супер Мастилото е мазно, живописно и штити од вода, избледување и измама. Премиум мастило за пенкало без киселина, брзо сушење произведува уредни, прецизни потези совршени за создавање важни, трајни документи. Финиот совет нуди неспоредливо внимание на деталите и за лично пишување и за професионално пишување. Прилагодете ја ширината на линијата на пенкалото врз основа на зафат и притисок. Се одликува со издржлив пластичен клип за дополнителна погодност. Пробајте ги нашите други пенкала и маркери за пишување унибал.

Останатите карактеристики

Слични понуди