• Обновено
Палта Двојна Должност XP Општа Намена Нишка 250yd - Слобода Сина

Палта Двојна Должност XP Општа Намена Нишка 250yd - Слобода Сина

DEN 2.00
Тековен
Во продавницата

ПАЛТА&КЛАРК - Двојна Должност XP Општа Намена Тема. Оваа нишка комбинира напредна технологија од Палта со речиси 200 години искуство во правење конци. Производот е конструкција со јадро завиткана со полиестер, создавајќи конец што обезбедува подобрен изглед на цвест и го прави шиењето без проблеми. Мазна и силна совршено се шие на сите машини од гроздобер до најнапредните денес. Должина : 250 јарди. Увезени. Палта Двојна Должност XP Општа Намена Тема 250yd - Слобода Сина.

Останатите карактеристики

Слични понуди