• Обновено
Јунајтед ОПС-Сензор За Притисок На Моторното Масло

Јунајтед ОПС-Сензор За Притисок На Моторното Масло

DEN 3679.84
Тековен
Во продавницата

Сензорот за притисок на моторното масло со обединето Палење изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и изработка. Ние произведуваме сензор за притисок на моторното масло за речиси секој автомобил на патот денес. Сензорот за притисок на моторното масло со обединето Палење е достапен за употреба на пат и надвор од патот и е дизајниран за сите временски услови. Јунајтед ОПС-124 Сензор За Притисок На Моторното Масло.

Останатите карактеристики

Слични понуди