• Обновено
Тру Само Женска Плус Големина Градски Пејзаж Графички Маичка

Тру Само Женска Плус Големина Градски Пејзаж Графички Маичка

DEN 3.00
Тековен
Во продавницата

Рок вашиот омилен град на вашиот нов омилен графички маичка Од Тру Себе! Одликувајќи се со високо-ниско дно оваа маичка е совршена за спарување со хеланки или вашите омилени носени во фармерки за секојдневен, но без напор шик изглед за стилизирање секој ден. Прибл. Мерења На Моделот : Висина : 5'11", Половината : 34", Биста : 41", Колковите : 45". Моделот носи големина 1 X. Екипажот. Кратки ракави. Градско графичко печатење напред. Високо-ниско полите. 95% Вискоза/5% Спандекс. Машина за перење. Увезени. Плус Големина Графички Маичка За Жени Од Тру Себе.

Останатите карактеристики

Слични понуди