• Обновено
Боречка Пинбастерс-Wii

Боречка Пинбастерс-Wii

DEN 799.04
Тековен
Во продавницата

АМФ Боречка Пинбастери! Ви овозможува да ја доживеете возбудата на лентите сами или со најмногу четири играчи. Користење На Wii Далечински Управувач, Pinbusters! Се грижи за секој гејмер кој бара собереш и игра акција во празнична, партиска атмосфера. Преземете го предизвикот сам во еден од различните режими на еден играч или зголемете ја конкуренцијата во режим на повеќе играчи. Садот сега дозволува инстант акција! Не се потребни чевли За куглање Клучни Карактеристики и Придобивки : Целосна употреба На Wii Далечински Управувачсо лесни за учење контроли кои имитираат вистинско куглање, тоа е следното најдобро нешто да се биде на лентите. Светли, шарени партиски атмосферски огледални топки, топли неонски светла и ефекти на строб - Пинбастери! нуди седум уникатни средини и атмосфера како ниедна друга. Уникатни мини игри барате брз предизвик или нешто малку поинакво? Обидете се вашата рака во различни уникатни предизвици со пречки и базен сад мини игри. Осум карактери за играње изберете од осум уникатни ликови, како што се Сурферот, Наредникот За Вежбање, Панк Рок Девојката, Каубојката и Раперот - секој со своја уникатна личност.

Останатите карактеристики

Слични понуди