• Обновено
Уникатен Разбој Сарај Палас Килим 8' 0 11' 0 ,Црвено

Уникатен Разбој Сарај Палас Килим 8' 0 11' 0 ,Црвено

DEN 1399.52
Тековен
Во продавницата

Традиционалното чувство на Овој Тепих За Собирање Палата ќе и даде достоинствена атмосфера на секоја просторија во вашиот дом. Овој шарен килим ќе донесе години задоволство за вас и вашето семејство. Огромен број достапни обрасци претставува широк избор на избори за наоѓање на вистинскиот килим за вашиот дом. Деца И Миленичиња Пријателски. Голема вредност, висок квалитет и многу издржлив. Упатства за нега : редовно Вакуумирајте и чистете на самото место. Овој килим е отпорен на дамки, отпорен на избледување, без пролевање и лесен за чистење.

Останатите карактеристики

Слични понуди