• Обновено
Марвел Хоки-Роџерс Мјузикл Плејбил Ѕид Постер, 14.725 22.375

Марвел Хоки-Роџерс Мјузикл Плејбил Ѕид Постер, 14.725 22.375

DEN 319.84
Тековен
Во продавницата

Овие Трендови Меѓународни Марвел Хоки-Роџерс Музичкиот Плејбил Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно закачете го овој врамен постер со приложената закачалка за пили за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни Марвел Хоки-Роџерс Музички Плејбил Ѕид Постер : Врамени Трендови Постери имаат премиум сатенска завршница која обезбедува динамични бои без рефлектирачки сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во различни бои за дополнување на секој декор. Лесна и лесна за закачување конструкцијата овозможува брза инсталација со помош на прицврстената закачалка за пила. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 14.725" х 22.375", со рамка : 16.5 "х 24.25" х.75".

Останатите карактеристики

Слични понуди