• Обновено
Ectionsен Селекции Профоам Перформанси Надворешно Седиште Перница 20, Чеша Сива

Ectionsен Селекции Профоам Перформанси Надворешно Седиште Перница 20, Чеша Сива

DEN 2431.84
Тековен
Во продавницата

Откако ќе се отвори, пената лесно се става на капакот и целосно ќе се опорави за помалку од 24 часа. Овие цврсти, но сепак удобни перничиња за внатрешен двор од пена имаат елегантен и модерен изглед, додавајќи чисти линии за освежување на вашиот мебел на отворено. Продолжената ув заштита значи дека вашата ткаенина ќе продолжи да изгледа посветла подолго додека уживате во часовите на отворено и доаѓа со 5-годишна ограничена гаранција за ткаенина.

Останатите карактеристики

Слични понуди