• Обновено
Цврст Памук Пончо Светло Сива 26х67

Цврст Памук Пончо Светло Сива 26х67

DEN 0.33
Тековен
Во продавницата

Со забавни, модерни и достапни додатоци кои оставаат насмевка на вашето лице, нашата цел е да ве оставиме да се чувствувате, добро, Скокоткано Розово! Нашиот бренд нуди голем избор на додатоци за сите сезони!Карактеристики : овој стилски, лесен пончо мери 26х67 инчи. Изработени од 100 проценти памучни и неверојатно меки, пријатни, удобни и не-чешање. Одличен додаток кој добро преминува од ден во ноќ во секоја сезона.Нежно измијте ја раката со ладна вода. Поставете или поставете рамно на суво, ниско железо ако сакате.Ова пончо доаѓа во многу различни бои. Може да се носи за мода, удобност, па дури и топлина во есенските и зимските месеци. Додава стилски допир на облеката за секоја пригода навечер надвор, во канцеларија или за обичен викенд бранч.Овој класичен дизајн прави совршен подарок за празници, родендени, годишнини и многу повеќе.Забавни, модерни и достапни женски додатоци кои оставаат насмевка на вашето лице.Спецификации : Боја На Производот : Сив Материјал : Памук овој стилски, лесен пончо мери 26х67 инчи. Изработени од 100 проценти памучни и неверојатно меки, пријатни, удобни и не-чешање. Одличен додаток кој добро преминува од ден во ноќ во секоја сезона.

Останатите карактеристики

Слични понуди