• Обновено
ПЧЕЛИТЕ НА бурт БУРТ ПЧЕЛИТЕ ПАТУВААТ НАЈВАЖНО Г 90209

ПЧЕЛИТЕ НА бурт БУРТ ПЧЕЛИТЕ ПАТУВААТ НАЈВАЖНО Г 90209

DEN 2.67
Тековен
Во продавницата

Официјален Буртс Пчели брендирани Патување Најважен Сет вклучува четири бурт пчели производи : Бел Чај Крпи, Сапун Кора Камилица Чистење Крем, Ултра Состојба Усна Мелем и Лимон Путер Кутикула Крем. Дајте и на кожата брз, хранлив поттик со Бели Марамчиња за Чистење На Лицето натопени со Бел Чај богат со витамини, оставајќи ја кожата да се чувствува хидрирана. Крем за Чистење камилица од Кора од сапун ја отстранува нечистотијата, вишокот маснотии и шминка додека Камилицата и Алоето ја омекнуваат кожата. Балсамот За Усни Со ултра Состојба се Внесува со Путер Од Кокум, Шеа Путер и Масло Од Марула богато со антиоксиданси за да ја надополни кожата оставајќи меки, мазни усни. Кремот За Кутикули со путер од лимон им дава на вашите кутикули МАЛКУ ТЛЦ Со Масло Од Сладок Бадем и Путер од Семе од Какао за да ги навлажнете и омекнете кутикулите додека Витаминот Е и Сончогледовото Масло ги негуваат кршливите нокти. Продадени како 1 Секој. Продадени како 1 Секој. Дајте и на кожата брз, хранлив поттик со Бели Марамчиња за Чистење На Лицето натопени со Бел Чај богат со витамини, оставајќи ја кожата да се чувствува хидрирана. Крем за Чистење камилица од Кора од сапун ја отстранува нечистотијата, вишокот маснотии и шминка додека Камилицата и Алоето ја омекнуваат кожата. Балсамот За Усни Со ултра Состојба се Внесува со Путер Од Кокум, Шеа Путер и Масло Од Марула богато со антиоксиданси за да ја надополни кожата оставајќи меки, мазни усни. Кремот За Кутикули со путер од лимон им дава на вашите кутикули МАЛКУ ТЛЦ Со Масло Од Сладок Бадем и Путер од Семе од Какао за да ги навлажнете и омекнете кутикулите додека Витаминот Е и Сончогледовото Масло ги негуваат кршливите нокти.

Останатите карактеристики

Слични понуди