• Обновено
Холбајн Вода Боја Медиум, 60мл, Шише

Холбајн Вода Боја Медиум, 60мл, Шише

DEN 2.33
Тековен
Во продавницата

Медиумите ви овозможуваат да експериментирате со материјали со кои сте запознаени, охрабрувајќи ве да ја откриете конзистентноста и протокот што одговара на вашиот специфичен стил. Кога се меша со акварели, овој медиум го подобрува протокот - олеснувајќи ги фините линии и контролата. Компатибилен со акварел, Повеќенаменски, стискаш шише.

Останатите карактеристики

Слични понуди