• Обновено
8903-086-Елк-Дома-Хублон - Преоден Стил w лукс Глам инспирации-Алуминиум И Коска и

8903-086-Елк-Дома-Хублон - Преоден Стил w лукс Глам инспирации-Алуминиум И Коска и

DEN 1.67
Тековен
Во продавницата

Елк-Дома-8903-086-Колекција : Хублон, Материјал : Алуминиум, Коска, Месинг, Смола, Ширина/Дијаметар : 14", Висина : 24", Длабочина/Продолжување : 14", - Бигор : Табела / Стил На Хублон Акцент : Преоден / Подстил : Лукс/Глам/Инспириран Од Природата/Органски.- Хублон-Преоден Стил в/ лукс/Глам инспирации - Алуминиум И Коска И Месинг И Смола Акцент Маса - 24 Инчи високи 14 Инчи широк Злато/Бела Завршница Хублон Акцент Маса.

Останатите карактеристики

Слични понуди