• Обновено
Најлонски Гаќи 4-Пакување

Најлонски Гаќи 4-Пакување

DEN 3.00
Тековен
Во продавницата

Класичен стил со висок крој со дарежлив целосен крој и совршено вклопување. Чипканиот појас и лентите за нозе додаваат женски допир. Свилен мазни потези со вас. 100% памучно меѓуножје. Појасот ја задржува својата форма без врзување. Мазните ленти за нозе ги минимизираат линиите на гаќичките. Избрани пакет може да биде отпечатоци цврсти материи или сите бели. Класичен стил со висок крој со дарежлив целосен крој и совршено вклопување. Чипканиот појас и лентите за нозе додаваат женски допир. Свилен мазни потези со вас. 100% памучно меѓуножје. Појасот ја задржува својата форма без врзување. Мазните ленти за нозе ги минимизираат линиите на гаќичките. Избрани пакет може да биде отпечатоци цврсти материи или сите бели.

Останатите карактеристики

Слични понуди