• Обновено
Преземања Кловн Без Маска Машки Ноќта На Вештерките Фенси-Фустан Костим За Возрасни, Деца Редовно

Преземања Кловн Без Маска Машки Ноќта На Вештерките Фенси-Фустан Костим За Возрасни, Деца Редовно

DEN 0.33
Тековен
Во продавницата

Го обвиткува Кловнот наоколу во Карневалски Циркуски Костум кој не Е Смешен. Злобниот костум За Кловн е комплет од 3 парчиња изработен од 100% полиестер и вклучува Кошула, Пар Панталони и Јака Од Кловн за да создаде Застрашувачко присуство. Носете своја Маска или Шминка и Комплетирајте Го Изгледот со персонализиран допир. Квалитетни 2-Тонски Црни и Портокалови бои се наоѓаат во непосредна близина на Облеката и вклучуваат Црвени Дијамантски обрасци кои минуваат низ Портокаловите Делови. Создадете Уникатен Изглед со кул удобна облека за кловн направена самостојно или подобрена Со Сопствени Облоги За одблесоци Злобен Кловн Без Маска Машки Костим За Ноќта на Вештерките За Возрасни : Вклучува 2 тони, печатена туника со парталави манжетни, панталони со парталави рабови, јака. Содржина на материјал : поликотон. Упатства за нега : Рачно Перење, не избелувајте, Избришете со влажна крпа, Ладна вода, не пеглајте. Возрасни Мажи. Табелата со големини ќе варира во зависност од костимот.

Останатите карактеристики

Слични понуди