• Обновено
Начин Да Го Прославите Денот На Вљубените Срце Поштенско Кофа

Начин Да Го Прославите Денот На Вљубените Срце Поштенско Кофа

DEN 879.84
Тековен
Во продавницата

Покажете го стилот На Денот на Вљубените Со Начинот на Кој Ќе Го Прославите Денот На Вљубените Срце Поштенско Сандаче кофа. Шармантното поштенско сандаче содржи бели и црни срца на црвена позадина со бел капак. Оваа кофа има празничен слот за пошта во форма на срце што им олеснува на вашите пријатели да ги испорачуваат вашите специјални Вљубени Во текот на денот. Рачката го олеснува носењето дури и кога е полна со Вашите Вљубени. Капакот го олеснува отворањето и читањето на вашите специјални и внимателни пораки од луѓето за кои се грижите. Бидете сигурни да проверите друг Начин За Прославување на украси и додатоци за да ја прославите сезоната на љубовта. Доставете специјална порака за денот на Вљубените Со Начинот на Кој Ќе Го Прославите Денот На Вљубените Срце Поштенско Сандаче кофа. Начин Да Го Прославите Денот На Вљубените Срце Поштенско Сандаче Кофа : Шармантна, црно-бело срце дизајн на црвена позадина. Празничниот слот во форма на срце им олеснува на пријателите да ги испорачаат Вашите Вљубени. Рачката го олеснува носењето дури и полно. Врвот е едноставен за отворање и читање на вашите пораки. Спарете со друг Начин За Славење украси и додатоци.

Останатите карактеристики

Слични понуди