• Обновено
Белкин ТАА КОМПАТИБИЛЕН Мачка Крпеница Кабел, нога, Црна

Белкин ТАА КОМПАТИБИЛЕН Мачка Крпеница Кабел, нога, Црна

DEN 2.33
Тековен
Во продавницата

Надградете ја вашата мрежа со КАБЕЛ БЕЗ закрпи CAT6 во согласност СО TAA ОД Белкин и уживајте во чисти, јасни преноси. Сега можете да ги замените КАБЛИТЕ CAT5 кои не поддржуваат 100 Base-T Или Gigabit Ethernet и да ја подобрите загубата на враќање во вашата моментална мрежа за 40 проценти. Дизајниран со 50-микрони позлатени конектори за да обезбеди јасни преноси и калапи без пречки за заштита НА јазичето RJ45 ОД оштетување за време на инсталацијата, овој кабел ги исполнува барањата за изведба Од категоријата 6. Конструкција на проводник : Гол Заглавен Бакар; Изолационен Материјал : HDPE; Дијаметар На Јакна : 5,50€0,20 mm.

Останатите карактеристики

Слични понуди