• Обновено
Сафавиех Махал Филис Традиционална Област Килим Или Тркач

Сафавиех Махал Филис Традиционална Област Килим Или Тркач

DEN 1.00
Тековен
Во продавницата

За употреба од тепих до тепих, препорачуваме да поставите подлога за држење помеѓу за заштита. Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; тркалањето назад или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин да ги отстраните наборите во тепихот во вашата област; оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се израмнат. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни.

Останатите карактеристики

Слични понуди