• Обновено
Барби Dreamtopia Мала Самовила Кукла Со Ит Gumdrop-Тематските Облека

Барби Dreamtopia Мала Самовила Кукла Со Ит Gumdrop-Тематските Облека

DEN 1104.00
Тековен
Во продавницата

Симпатичните мали самовилски кукли Од Кралството Свитвил На Барби Дримтопија се уште послатки во шарени облеки со крилја со светли бои и тематски стапчиња!. Капка за џвакање-украсените самовилски крилја им овозможуваат на имагинациите да летаат, а стапчето за џвакање што Може Да го држи Куклата Челзи е шлаг на тортата! Младите сонувачи ќе сакаат да истражуваат нови светови и сонувачки приказни со малите самовилски кукли Свитвил. Самовилската кукла за џвакање е подготвена да се издигне во имагинативна забава облечена во светло жолто елече, шарено здолниште за печатење на гума за џвакање и портокалови чевли. Стапче со капка за џвакање што куклата може да го држи е шлаг на тортата!.Симпатичните мали самовилски кукли На Челзи од Кралството Свитвил Во Барби Дримтопија се уште послатки со крилја со светли бои и тематски стапчиња! Облечени во шарени облеки, тие се подготвени за магични авантури затоа што кога ќе влезете Во Дримтопија со сестрите Барби и Челзи, се будите во свет каде соништата стануваат реалност. Барби Dreamtopia Мала Самовила Кукла Со Gumdrop-Тематските Облека : Возраст : 3 години И Повеќе. Соберете ги сите кукли И додатоци За Барби Дримтопија и оставете ја вашата имагинација да лета затоа што кога ќе влезете Во Сонтопија со сестрите Барби и Челзи, се будите во свет каде соништата стануваат реалност!. Гума за џвакање капка-украсени самовила крилја нека имагинациите летаат. Соберете ги сите кукли И додатоци За Барби Дримтопија и оставете ги вашите соништа да летаат (секој се продава одделно, предмет на достапност).

Останатите карактеристики

Слични понуди