• Обновено
Зуо Модерна Праисториска Столица За Маса Праисториска Столица За Маса Од Тиково

Зуо Модерна Праисториска Столица За Маса Праисториска Столица За Маса Од Тиково

DEN 0.67
Тековен
Во продавницата

Бесплатна Испорака На Повеќето Артикли Над 50 долари овластен Онлајн Трговец На Мало - Целосна Гаранција5 Тим За Услуги На Клиентите Со Ѕвезди Праисториската Столица за Маса е дел од Праисториската Колекција во Чистата Линија НА ЗУО. Чистата Линија нуди стимулирачки огледала и акценти за аматерскиот или професионалниот дизајнер на ентериер. Прекрасно дизајнирана столица за маса изградена од тиково дрво. Спецификации : Изработени од Тиково Дрво. Гаранција На Производителот : 1 Година Ограничена. Димензии : Должина : 12". Ширина : 12". Висина : 16.9". Лидер во современиот дизајн, Зуо Модерен Современ нуди огромен избор на прекрасни дизајни на мебел. Со фокус на еволуцијата, Зуо комбинира чисти линии, врвни материјали и обемна палета на бои за постојано редефинирање на модерниот мебел. Угостителство за љубителите на современ стил, Зуо Модерен Современ, Ад. нуди најактуелни, најсовремени дизајни на мебел за вашата канцеларија, дом и надворешни простори.

Останатите карактеристики

Слични понуди