• Обновено
Мрзлив-Насмевка Ѕид Постер со Притисни Иглички, 22.375 34

Мрзлив-Насмевка Ѕид Постер со Притисни Иглички, 22.375 34

DEN 2.00
Тековен
Во продавницата

Овој Тренд Меѓународен Мрзлив Насмевка Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни Мрзливи-Насмевка Ѕид Постер Со Притисни Иглички : Трендови Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се печатени На Фотоарт Сјај Постер Хартија. Вклучува 30 Туркачи со проѕирни пластични глави и точки од челични игли. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34".

Останатите карактеристики

Слични понуди