• Обновено
Бела Вита Кимора Клин Сандали

Бела Вита Кимора Клин Сандали

DEN 0.33
Тековен
Во продавницата

Кимора е нов пресврт на омилен клиент. Со ажурирана вамп оваа еспадрила се враќа и е подобра од кога било! Достапен во цврсти свили и летен цветен, овој прашка ќе биде чевелот во кој се лизгате одново и одново, бидејќи буквално оди со се. Овој чевел дефинитивно вреди бидејќи сигурно ќе ве натера да зачекорите со стил. Лесен клин Еспадрил. Прилагодлива тока за прилагодено вклопување. На тренд силуета дизајн.

Останатите карактеристики

Слични понуди