• Обновено
Терен Про А Т П ЛТ 285 55Р 122 119 Е Пли НА Сите Теренски Гуми

Терен Про А Т П ЛТ 285 55Р 122 119 Е Пли НА Сите Теренски Гуми

DEN 0.67
Тековен
Во продавницата

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРАЧУВААТ ИСТИОТ ДЕН иако ги испраќаме заедно. Информациите за следење може да се проверат со најавување на веб-страницата на курирот со главниот број за следење што ќе го добиете преку е-пошта. На пример, можете да добиете 3 гуми во еден ден, а 4-тиот следниот ден или денот потоа или една гума во еден ден, а вториот еден ден потоа. Ние разбираме дека ова е голема непријатност за нашите купувачи, но ОВА Е АПСОЛУТНО надвор од нашата контрола.ЗАСИЛУВАЧ На Теренот Pro/T PFEUTURES И Придобивки на целиот терен влечење на целата сезона засилена контрола подолготрајна преглед на животот НА шарата Засилувачот На ТЕРЕНОТ Pro A/T P е гума за сите терени за сите сезони произведена за лесни камиони. ЗАСИЛУВАЧ нуди 60000 милја газа гаранција со овој м (повеќе..) Големина : 285/55Р20. Сезона : Цела Сезона. Перформанси : Целиот Терен. Тип На Автомобил : Лесен Камион. Опсег На Оптоварување : Е (10 Слоја). Производот Може Да Варира Од Сликата. Гума Раб Не Се Вклучени.

Останатите карактеристики

Слични понуди