• Обновено
Лунд Хич Монтиран Товарен Превозник

Лунд Хич Монтиран Товарен Превозник

DEN 1759.84
Тековен
Во продавницата

Одговара на стандардна кука за приемник од 2 инчи.FEATURES : Hitch Монтиран Дизајн Брза Инсталација500 фунти. Издржлив црн прав палто заврши. Дистрибуиран Капацитет На Оптоварување Издржлив Финиш Обложен Со Црн Прав Претходно Пробиени Дупки За Ремени За Врзување Стандард 2 инчи. Стеги со акција за брзо прикачување на камери дизајнирани за лесна инсталација. Преклопување,.

Останатите карактеристики

Слични понуди