• Обновено
Трговска Марка Ликовна Уметност Флорисон 53 Платнена Уметност Од Алан Блаустеин

Трговска Марка Ликовна Уметност Флорисон 53 Платнена Уметност Од Алан Блаустеин

DEN 1.67
Тековен
Во продавницата

Подготвена за презентација без рамка достапна во различни големини Ликовна Уметност "Флорисон 53" Платнена Уметност Од Алан Блаустеин : Уметник : Алан Блаустеин. Предмет : Пејзажи. Стил : Современ. Спремен за бесење. Висок квалитет. Печатено со помош на giclee, што е напреден процес на печатење. Репродукциите практично не се разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галерија завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува без рамка презентација на готовата слика.

Останатите карактеристики

Слични понуди