• Обновено
Џулија Бакстон ЖЕНСКА КАМЧЕ РФИД Пик-Ме-Ап Голема Футрола За Лична Карта, Црвена

Џулија Бакстон ЖЕНСКА КАМЧЕ РФИД Пик-Ме-Ап Голема Футрола За Лична Карта, Црвена

DEN 2.67
Тековен
Во продавницата

Џулија Бакстон Камче Текстура Вегетаријанска Кожа СО Рфид Блокирање Поставата, Златен тон Хардвер Камче pik-Me-up® Id Монета / Картичка случај има надворешен преден џеб со патент, 1 џеб за комунални УСЛУГИ, прозорец ЗА ИДЕНТИФИКАЦИЈА, прозорец ЗА ПОВЛЕКУВАЊЕ НА ЛИЧНА карта со 2 слотови за кредитни картички и џеб за комунални услуги. Камче Текстура Веганска Кожа СО Рфид Блокирање Поставата. Златен Тон Хардвер. Надворешен Преден Џеб Со Патент. Надворешен Џеб За Лизгање. Надвор Од Прозорецот ЗА ИДЕНТИФИКАЦИЈА. Извлечете ЈА ЛИЧНАТА КАРТА со 2 Слотови за Кредитни картички и Џеб За Лизгање.

Останатите карактеристики

Слични понуди