• Обновено
Црвена Капа-Женска Смок-И Ракав

Црвена Капа-Женска Смок-И Ракав

DEN 0.33
Тековен
Во продавницата

Црвени Капа® Женски Чад И Ракав-Повторно-ТП31 Непожолтување копчиња за долготрајна белина и професионален изглед. Бара минимално пеглање благодарение на финишот отпорен на брчки. Два пониски џебови за лепенки за погодно складирање. Пространа со ракави за подобрена подвижност. 28.во. должина на грбот на средна големина.

Останатите карактеристики

Слични понуди