• Обновено
Квиксилвер 85089q Надворешен Комплет За Поправка На Водни Кола

Квиксилвер 85089q Надворешен Комплет За Поправка На Водни Кола

DEN 3.33
Тековен
Во продавницата

Комплетот За Поправка На Надворешно Работно Коло Квиксилвер Вклучува ново работно коло, плоча за лице, клуч за погон, заптивка за плочи, О прстен и машини за миење кола.Одговара на различни 15 преку 25 кс 2 циклус надвор. Комплетот Вклучува ново работно коло, плоча за лице, клуч за возење, заптивка за плочи, подлошки За прстен и работно коло. Одговара на различни 15 преку 25 кс 2 циклус надвор.

Останатите карактеристики

Слични понуди