• Обновено
Традиција Пилешки Вкус Рамен Тестенини Супа, 24-2. оз

Традиција Пилешки Вкус Рамен Тестенини Супа, 24-2. оз

DEN 2.67
Тековен
Во продавницата

Традиционална Супа Од Тестенини Од Пилешки Рамен, 2,8 мл. Уживајте во оваа лесна за правење супа обична или додајте зеленчук, месо или зачини за да го прилагодите вкусот. Оваа супа од кошер тестенини трае само неколку минути во топла вода за да омекне, што ја прави идеална за уживање во вашето училиште или работна пауза. Традиција Имитација Пилешки Вкус Рамен Супа Од Тестенини 2,8 мл : Одличен оброк сам по себе, или додадете зеленчук за вкусен ручек. Лесно се прави и ќе ја задоволи вашата желба за нешто вкусно. Кошер, дозволувајќи им на набудувачките семејства да уживаат во неговиот богат вкус. 2.8 мл мешавина од супа од тестенини од рамен со вкус На Пилешко. Вегетаријанска формула. Нема транс масти. Без холестерол. Добар извор на железо.

Останатите карактеристики

Слични понуди