• Обновено
Волфпак П 30х10. 00Р Пли М Т ТВ UTВ Кал Гума

Волфпак П 30х10. 00Р Пли М Т ТВ UTВ Кал Гума

DEN 1.33
Тековен
Во продавницата

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРАЧУВААТ ИСТИОТ ДЕН иако ги испраќаме заедно. Информациите за следење може да се проверат со најавување на веб-страницата на курирот со главниот број за следење што ќе го добиете преку е-пошта. На пример, можете да добиете 3 гуми во еден ден, а 4-тиот следниот ден или денот потоа или една гума во еден ден, а вториот еден ден потоа. Ние разбираме дека ова е голема непријатност за нашите купувачи, но ОВА Е АПСОЛУТНО надвор од нашата контрола.Волфпак П3036КАРАКТЕРИСТИКИ и Придобивкисала сезона перформансимал терен влечењеподобрена контрола надградена издржливост при возењепреглед Волфпак П3036 е терен со кал цела сезона гума направена За Атв И Utв.Агресивната шема на шарите одржува р (повеќе..) Големина : 30Х10, 00Р14. Сезона : Цела Сезона. Перформанси : Кал Терен. Тип на автомобил : АТВ И ХИВ. Опсег На Оптоварување : 8 Слоја. Производот Може Да Варира Од Сликата. Гума Раб Не Се Вклучени.

Останатите карактеристики

Слични понуди