• Обновено
Машка И Голема Машка Нано-Т Џебна Маичка Со Кратки Ракави, До Големина 3XL

Машка И Голема Машка Нано-Т Џебна Маичка Со Кратки Ракави, До Големина 3XL

DEN 1.33
Тековен
Во продавницата

Оваа Машка Нано-Т Маичка Со Кратки Ракави ханес обезбедува класичен стил на секојдневна облека. Лесната ткаенина од памучен дрес е ултра мека и е лесна нега.Опуштете се со Оваа Машка Нано-Т Маичка Со Кратки Ракави на Ханес. Машки Нано-Т Краток Ракав Џеб Маичка : 100% памук. Лесен и ултра мек 100% фин памучен дрес. Модерно вклопување со џеб на градите совршено со големина за вашиот телефон. Достапно во гроздобер бои. Машина за перење ладно.

Останатите карактеристики

Слични понуди