• Обновено
Perricone Md Preve: Празна Серија Мелем За Цврсто Масло За Фиксирање-0. оз

Perricone Md Preve: Празна Серија Мелем За Цврсто Масло За Фиксирање-0. оз

DEN 2.33
Тековен
Во продавницата

Ова млеко збогатено со навлажнувачки агенси е вистински третман за убавина. Ултра-течна текстура која е како свежа, еванесцентна магла, нејзината завршница е незабележлива под врвовите на прстите, подобрувајќи ги бисерните моменти. Тоа дава блескава кожа.

Останатите карактеристики

Слични понуди