• Обновено
Stuple industries романтична заедно типографија фраза еукалиптус цветни цвеќиња графички уметнички сјајни сиви пловечки врамени платно печатење wallидна уметност, дизајн ?

Stuple industries романтична заедно типографија фраза еукалиптус цветни цвеќиња графички уметнички сјајни сиви пловечки врамени

DEN 479.84
Тековен
Во продавницата

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени лебдечки платно wallид декор. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 24 x 1,5 x 30. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена рамка со дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно Раката се протегаше над трајната фондација на дрво, а потоа безбедно поставена во модерна рамка за кутии . Уметнички дела се однесуваат на : типографија; цветни; цитат. Дизајн со букви и наредени.

Останатите карактеристики

Слични понуди