• Обновено
Бринли Ко.

Бринли Ко.

DEN 383.84
Тековен
Во продавницата

Детали за каиш и тока ги истакнуваат овие чизми на девојчињата од страна на Бринли Ко. Внатрешно затворање на поштенски патенти и текстурирани гумени стапала го комплетираат изгледот на овие чизми за велур. Brinley Co. Сите материјали направени од човекот. Стајлинг на тркалезни пети. Висина на пета : 0,25 "ѓон. Висина на вратилото : 7,5". ОПИКЦИЈА : 9,5 ". Мазна облога од човекот.

Останатите карактеристики

Слични понуди