• Обновено
Креми за мелем од џамбо сјај - # Парфит од Covergirl за жени - 0. Оз кармин

Креми за мелем од џамбо сјај - Парфит од Covergirl за жени - 0. Оз кармин

DEN 0.33
Тековен
Во продавницата

Овој мек сјај и богата боја во една бујна мелем за усни. Тоа е нанесено со путер од шеа, крем за џамбо -сјајни креми во влага за мазни, меки усни со богата, кремаста боја. Овој мек сјај и богата боја во една бујна мелем за усни.

Останатите карактеристики

Слични понуди