• Обновено
Жени Без Ракави Краток Моден Мини Печатен Лажички Врат Летен Фустан Бел 2XL

Жени Без Ракави Краток Моден Мини Печатен Лажички Врат Летен Фустан Бел 2XL

DEN 319.84
Тековен
Во продавницата

Оваа Ткаенина За Краток Фустан без Ракави е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, зима и пролет. Со Лажичка Вратот трендовски моден дизајн, совршен за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер. Должина На Ракавот Во Стил : Должина На Облека Во Стил Без Ракави : Стил На Врат Со Кратка Облека : Стил На Врат Со Лажичка : Мини-Шема : Печатена Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. - Ќе добиете : 1 Фустан Големина : С Биста : 98см/38,58" Половината : 98см/38,58" Колк : 114см/44,88" Должина : 84,5 см/33,27" Големина : М Биста : 102см/40,16" Половината : 102см/40,16" Колк : 118см/46,46" Должина : 85см/33.46" Големина : L Биста : 108cm/42.52" половината : 108cm/42.52" Колк : 122cm/48.03" должина : 85.5 cm/33.66" големина : Xl Биста : 114cm/44.88" Половината : 114cm/44.88" Колк : 126cm/49.61" Должина : 86cm/33.86" Големина : 2xl Биста : 120cm/47.24" Половината : 120cm/47.24" колк : 130cm/51.18" должина : 87cm/34.25" големина : 3xl биста : 126cm/49.61" половината : 126cm/49.61" колк : 134cm/52.76" должина : 88cm/34.65" Летен Краток Фустан. Дизајн на Вратот без ракави За Жени. Погоден за пролет, лето, дневно слободно време, работа, состанок, забава, тематска забава, плажа, одмор, совршен натпревар со вашите високи потпетици. Избор на подарок, Погоден За давање на семејството, пријателите или колегите како роденденски подарок или празничен подарок за збогатување на нејзината гардероба. Женски Фустани ; летни фустани за жени.

Останатите карактеристики

Слични понуди