• Обновено
Пејок Женски Летен Фустан Секојдневен Цврст Долг Ракав Кружен Врат Неправилен Фустан Сарафан На Плажа Мини Разгорена Маица Фустан Зелена XL

Пејок Женски Летен Фустан Секојдневен Цврст Долг Ракав Кружен Врат Неправилен Фустан Сарафан На Плажа Мини Разгорена Маица Фустан

DEN 1.33
Тековен
Во продавницата

Сезона : Пролет, Лето,. Пол : Жени. Повод : Повик. Материјал : Полиестер. Стил : Секојдневен. Одговара : одговара точно на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1 Компјутер Жените Се Облекуваат+1 Компјутер Појас. Големина : С Биста : 80см/31.50" Ракав : 56см/22.05 "Должина : 89см/35.04". Големина : М Биста : 84см/33.07 "Ракав : 57см/22.44 " Должина : 90см/35.43". Големина : Л Биста : 88см/34.65" Ракав : 58см/22.83 "Должина : 91см/35.83". Големина : XL Биста : 92cm/36.22" Ракав : 59cm/23.23 "Должина : 92cm/36.22". Големина : XXL Биста : 96cm/37.80" Ракав : 60cm/23.62 "Должина : 93cm/36.61". Големина : XXXL Биста : 100cm/39.37 "Ракав : 61cm/24.02" Должина : 94cm/37.01 " queters Дека Фустани За жени; летни фустани; велигденски фустан; сарафани; матурска облека. ●Клучни Зборови●свечени фустани; фустан со плус големина; венчаници; коктел фустани; фустан на плажа. ①Материјални фустани се изработени од висококвалитетни ткаенини погодни за кожата со одредена еластичност. ®Прилики погоден за лето, дневно, одмор, секојдневно, на отворено, одмор, забава итн. €Инструкции За перење + нашата ткаенина не е лесно да се деформира и може да се мие рачно/машина за перење/суво чистење.

Останатите карактеристики

Слични понуди