• Обновено
Фустани За Жени Мини Едно Рамо Ракав Летна Забава Печатени Удобен Фустан Темперамент Портокал XXL

Фустани За Жени Мини Едно Рамо Ракав Летна Забава Печатени Удобен Фустан Темперамент Портокал XXL

DEN 255.84
Тековен
Во продавницата

Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Прилики : Секојдневен, Плажа, Одмор, Патување, Одмор, Забава, Секојдневно, Датуми, Филмови. Дизајн : Женски Секојдневен Моден Лабав Печатен Фустан Со Ракави Со Кукли Со Едно Рамо. Појавување : Летните фустани за жени се разноврсен и модерен избор за секојдневно носење на жените. Совети : .Жените Секојдневен Мода Лабава Печатени Едно Рамо Кукла Ракав Фустан. Меки, Удобни и Воздушни За Топло Лето и Влажни денови; Лесен, но Не гледам преку. `+Ултра Лесен И Мек Материјал Сигурно ќе ви се допадне начинот на кој тие ве прават да изгледате и чувствувате. *Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики. Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Извинете За Непријатностите.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Постелнина.Материјал : 97% Полиестер, 3% Должина На Спандексите На Ракавите : Должина На Ракави 3/4 : Стил На Мини Фустан : А-Ленено Деколте : Карактеристики На Едно Рамо : Летни фустани; Фустани За Жени 2023;Дебелина : Стандарден Стил : секојдневен,лабав, сексисезона : Пролет, Летна Пригода : Дневно носење, вклучен пакет за вокација : 1 Еез Женски Фустани.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.

Останатите карактеристики

Слични понуди