• Обновено
Џхпкитоа Е Мојата Хавајска Кошула Тропски Луау Костим Партија Хаваи Маица

Џхпкитоа Е Мојата Хавајска Кошула Тропски Луау Костим Партија Хаваи Маица

DEN 1.33
Тековен
Во продавницата

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Греј : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Грејачи : 50% Памук, 50% Полиестер Увезен Повлечете ја Машината за Затворање Лесна Тежина, Класично вклопување, Двоен игла ракав И долниот раб Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Греј : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Грејачи : 50% памук, 50% полиестер. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Лесен, Класичен фит, Ракав Со Двојна игла и долниот раб.

Останатите карактеристики

Слични понуди