• Обновено
Fnyko Хавајски Маица За Мажи Момчиња Опуштено-Одговара Повик Краток Ракав Екипажот Вратот Повик Маица за Возрасни Деца, 70 - & 2xs-8XL

Fnyko Хавајски Маица За Мажи Момчиња Опуштено-Одговара Повик Краток Ракав Екипажот Вратот Повик Маица за Возрасни Деца, 70 -

DEN 2.00
Тековен
Во продавницата

Спецификација : . Марка : Фник. Стил : Секојдневен, Гроздобер. Тип На Ракав : Краток Ракав. Јака : Тркалезна Јака. Тип На Издание : Редовно Вклопување. Ткаенина : Полиестер . Пол : Машки, Мажи, Момчиња. Големина : 70-160 2 XS-8 XL. Повод : Секојдневен Живот, Одмор, Работа, Хаваи, Плажа, Секојдневен, Боречка Спорт. Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зима (одвнатре). Водич за перење алишта : рачно или машинско перење, но не блендирајте го материјалот. Овие секојдневни Маици се изработени од мрежеста ткаенина, меки, дишат, брзо се сушат, лесни и издржливи, погодни се за летни денови, што ве прави кул и удобни во текот на целиот ден. Qussic Design®маичката има Тркалезна јака и кратки ракави, обичните кошули се погодни за повеќето луѓе, едноставни, но класични, никогаш не излегува од мода. €Стилски Модел Fahion Печатени Обрасци ја покажуваат вашата личност и стил, овие Маици се погодни за момчиња, девојчиња,мажи, жени, студенти итн. €Прилика}нашите печатени Маици се совршени за Хаваи, летни плажи, празници, кампување, секојдневна облека, Божиќ и така натаму поради различните дезени. Стилските летни Маици би можеле да бидат совршен подарок за вашата ќерка, син, момче пријатели, сопруга, сопруг итн. ●Нега На облека} Овие Маици со кратки ракави се перат во машина, нема да избледат или да се намалат, секогаш ќе останат светли и шарени.

Останатите карактеристики

Слични понуди