• Обновено
Сингреал Женски Обичен Лабав Џеб Долг Фустан Краток Ракав Поделени Макси Фустани

Сингреал Женски Обичен Лабав Џеб Долг Фустан Краток Ракав Поделени Макси Фустани

DEN 327.52
Тековен
Во продавницата

Сингреал Женски Лежерен Лабав Џеб Краток Ракав Сплит Долги Макси Фустани Сингреал Женски Долг Фустан Краток Ракав Цветен Принт Макси Фустан со џебови мешавина Од Вискоза. Повлечете го затворањето. Материјал : 95% Вискоза, 5% Спандекс.Растеглив, мек и удобен. Краток ракав, V вратот и Без Грб, Долг фустан,Џеб,Макси фустан, лабаво вклопување. Едноставен секојдневен стил, погоден за секојдневно облекување, носење дома, патување, можете да одговарате со вашите пумпи, потпетици, чизми.

Останатите карактеристики

Слични понуди