• Обновено
Браун Сатен Душо Слинк Фустан

Браун Сатен Душо Слинк Фустан

DEN 256.48
Тековен
Во продавницата

- Стил на ремен за шпагети за секси, модерен изглед - материјалот Од Хемиски влакна обезбедува удобност и издржливост - Цврстата шема додава елеганција на секоја облека - Силуетата На Обвивката ги нагласува облините на телото - Квадратна јака со дизајн без грб за примамлив допир - Секси и клупски стил совршен за забави И клубови - над коленото мини должина дава флертувачко чувство - полиестерските и спандекс материјалите обезбедуваат растегливост - затворањето На Патентот го одржува фустанот безбеден на место - составот на синтетички влакна е лесен и дише - природниот појас ја нагласува вашата фигура - сечењето без ракави Нуди ладно, ветровито чувство во летните месеци - морнарица и кафеави бои достапни за да одговараат на различни стилови - Паѓање/трговија на големо/Одм/Оем Услуги Понудени-пролет 2022 датумот на издавање ви ги обезбедува најновите модни трендови кафеав сатенски слинк фустан.

Останатите карактеристики

Слични понуди