• Обновено
Вакуум без безжичен стап на безжична серија, сива со мини четка за напојување

Вакуум без безжичен стап на безжична серија, сива со мини четка за напојување

DEN 1.67
Тековен
Во продавницата

Нема потреба да се залепите околу тешкиот вакуум со целосна големина за да исчистите тесни агли, трошки од таблети и случајни излевања . Лесен и прилагодлив за чистење низ вашиот дом : Чувајте тврдо дрво, винил, тепих со низок куп и други видови чистач на подови со моќно вшмукување на овој лесен вакуум. Подобрување на квалитетот на воздухот во затворен простор со фаќање дури и на најдобрата прашина : Напредната филтрација фаќа до 99,7% од прашината и алергени. Вклучува мини прицврстување на четката за напојување што силно чисти фино прашина и остатоци и е совршена за употреба на тапацир, душеци и вградена нечистотија во ткаенина! Подобрено вшмукување за подлабоко чисто : На 350 W моќност, овој вакуум C2 стап нуди повеќе вшмукување од моторот C1 250 W. И во режимот Stick VAC и рачното рачно, можете брзо да го зграпчите и да го однесете право на хаос. Безжичен дизајн : Нема жици да се завиткаат или да се заплеткаат со C2.

Останатите карактеристики

Слични понуди