• Обновено
Мортило Ќебе 50Х Цврсто Меко Фрлање Детско Ќебе Топло Корално Карирани Ќебиња Фланелен мама подароци Топло Розова

Мортило Ќебе 50Х Цврсто Меко Фрлање Детско Ќебе Топло Корално Карирани Ќебиња Фланелен мама подароци Топло Розова

DEN 207.84
Тековен
Во продавницата

50х70см Цврсто Меко Фрлање Детско Ќебе Топло Корално Карирани Ќебиња Фланелни Карактеристики : 100% Сосема нов и квалитетен.Количина : 1 ПАРЧИЊА 100% микро кадифен микрофибер за удобна, издржлива топлина во студените ноќи. Супер мекото ќебе за фрлање микроплуш може да спречи електростатско.Лесно за чистење, перење во машина, не избелувајте. Материјал : Фланелиза : 50х70цможете да дозволите отстапување на мерењето од 2-3см поради рачно мерење.Содржина на пакетот : 1 ЕЕЗ Фланелен Ќебе Мортило Ќебе 50Х70СМ Цврсто Меко Фрлање Детско Ќебе Топло Корално Карирани Ќебиња Фланелен мајка подароци Топло Розова. Ќе добиете : 1 парчиња 1 ПАРЧИЊА бебешко ќебе. Дома мајка подароци; Дома Пешкир.

Останатите карактеристики

Слични понуди