• Обновено
Фуле Жени Еластична Висока Половината Лабава Широка Нога Еднобојна Обични Спортски Шорцеви

Фуле Жени Еластична Висока Половината Лабава Широка Нога Еднобојна Обични Спортски Шорцеви

DEN 207.84
Тековен
Во продавницата

2) Изберете поголеми димензии ако вашите големини се исти како табелата со големина на рамно мерење. Опис на ставката : 1) Применлив Пол : Женски2) Еластичност : Малку еластичност3) Шема : Цврста боја4) Стил : Секојдневен5) Соодветна Сезона : Пролет,Лето6) Апликација : Дневно. Точка Ткаенина : Полиестер. Големина На ознака : S-2 XL, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат. Боја на предметот : Бела, Сива,Портокалова, Црна, Кафеава(како што покажуваат сликите).2) Изберете поголеми димензии ако вашите големини се исти како табелата со големина на рамно мерење. Забелешки : 1, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината. Забелешки : 1, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината. Табела со големини (1 инч=2,54 см)Големини На Ознаки Mlxl2xlwaist (см)6468727680 Waist (инч)25,2 26,8 28,3 29,9 31,5 Должина (см) 3636,53737,538 Должина (инчи) 14,2 14,4 14,6 14,8 15,0 Измерени пред да се истегнат,познати како Поставени Рамни Податоци, ве молиме дозволете отстапување од 1~2 см* Ставка Ткаенина : Полиестер*Боја На Предметот : Бела,сива,портокалова,црна,кафеава(како што покажуваат сликите)* карактеристики на предметот : летен краток,еластичен,висок струк,лабава,широка нога,еднобојна,секојдневна,спортски шорцеви* состојба на предметот : сосема нов* опис на предметот : 1) применлив пол : женска2) еластичност : малку еластичност3) Шема : цврста боја4) Стил : секојдневен5) соодветна сезона : пролет,лето6) апликација : Дневно* Содржина На Пакетот : 1*Шорцеви (други Предмети што не се вклучени) како да изберете соодветна големина?1) Користете слична облека за споредба со големини.

Останатите карактеристики

Слични понуди